Autorka

Anusia
    Dwudziestoletnia studentka filologi angielskiej. Grafiką zajmuję się jakieś 3 i pół roku z przerwami. Nie za bardzo lubię o sobie pisać, ale w tym miejscu zrobię wyjątek. Prócz grafiki uwielbiam piłkę nożną oraz skoki narciarskie. Jestem też zagorzałą fanką seriali i filmów. Jeśli chodzi o te pierwsze to obejrzałam chyba wszystkie, które przypały mi do gustu. Po za tym w wolnych chwilach maluję, szkicuję, choć ostatnimi czasy zdarza mi się to co raz rzadziej. Przez pewien czas byłam zafascynowana fotografią, nawet chciałam zostać fotografem, jednak szybko mi to przeszło. Do tego wszystkiego mogłabym dodać jeszcze gitarę, na której uczę się grać, głównie z gorszym skutkiem, ale się staram.

Program graficzny: Adobe Photoshop CS6
Ulubione seriale: Teen wolf, Pogoda na miłość, Jezioro marzeń, American horror story, Once upon a time, Reign.
Ulubione filmy: Trzy metry nad niebem, Drobna niedogodność, Zakochana na zabój, Niech będzie teraz, Jeden dzień, Żona na niby, Piraci z Karaibów, Bez mojej zgody, Pożyczony narzeczony.
Ulubiona muzyka: Lana Del Rey, Imagine Dragons, Linkin Park, Taylor Swift, Bruno Mars. 
Moje strony: szablonownicadeviantart oraz tumblr.
Kontakt: gg 45904746, twitter oraz ask.

Kiedyś tworzyła również Uszati. 

3 komentarze:

 1. hahaha też uwielbiam nożną i skoki :) ulubiony piłkarz? xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej, ale ja dawno nie zaglądałam do tej zakładki. :) Haha, widzisz jak się złożyło. O, nie mam jednego ulubionego. musiałabym wymienić tutaj wielu. :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy